ATRAKCJE

TRENINGI KOLARSKIE
Atrakcje Rowerowe
We wtorki przed każdym odcinkiem Małopolska Tour, odbywać się będą specjalne treningi kolarskie po ścieżkach VELO. Podczas nich dowiecie się o tym jak bezpiecznie jeździć w grupie, poznacie ścieżki rowerowe VELO Małopolska. Śledźcie naszego fanpage’a na Facebook’ u.
VELO MAŁOPOLSKA
Atrakcje Rowerowe
Velo Małopolska to sieć tras rowerowych łączących najciekawsze turystycznie miejsca w regionie. Część z nich już oddano do użytku. Wsiądź na nasz multimedialny trenażer, a zabierzemy Cię w podróż po najpiękniejszych zakątkach ścieżek Velo Dunajec i Wiślanej Trasy Rowerowej.
DIRT JUMPING
Atrakcje Rowerowe
Widowiskowe pokazy dirt jumpingu czyli ewolucji na rowerach MTB i BMX. Pokazy odbywać się będą na największym w Polsce lądowaniu pozwalającym na skoki na wysokości nawet 6 metrów.

W Pokazach udział wezmą zawodnicy startujący w zawodach z cyklu Pucharu Świata. Nie zabraknie także komentatora czy muzyki na żywo.
POKAZ HISTORII ROWERÓW
Atrakcje Rowerowe
Niezwykła podróż w czasie, opowiadająca w ciekawy i interaktywny sposób historię rowerów. W ramach pokazów również Freestyle Bicykl – ewolucje na ogromnych bicyklach.
- pokazy jazdy na bicyklach i zabytkowych rowerach
- przedstawienie pokazujące historię rowerów
- przejażdżki na bicyklach
FREESTYLE BICYKL
Atrakcje Rowerowe
Freestyle Bicykl to akrobatyczny pokaz umiejętności jeździeckich, w trakcie którego specjalnie wyszkoleni rowerzyści wykonuję ewolucje na ogromnych bicyklach.
PUMPTRUCK
Atrakcje Rowerowe
Mobilny Tor Grawitacyjny - Pumptrack jest profesjonalnym torem pozwalającym na jazdę bez potrzeby pedałowania na rowerze. Jest to możliwe dzięki odpowiednim profilom. Wszyscy chętni uczestnicy będą mogli podnosić umiejętności z zaawansowanej jazdy na rowerze, pod okiem specjalistów w bezpiecznych warunkach.

Mobilny Tor Grawitacyjny, czyli inaczej Pumptrack wraz z obsługą przystosowany do jazdy na rowerach, który będzie udostępniony wszystkim chętnym uczestnikom.
STREFA DLA DZIECI
Atrakcje Rowerowe
Podczas Małopolska TOUR szczególną uwagę poświęcamy najmłodszym rowerzystom. W ramach każdej edycji do dyspozycji dzieci uczestniczących w festiwalu zostanie oddane, w ramach specjalnie wydzielonej strefy:

Dmuchana zjeżdżalnia / Suchy basen / Malowanie twarzy / Kącik artystyczny / Bramka celności / Refleksomierz / Balonowe zoo Bańki xxl

Wszystko przygotowane przez specjalistów i zrealizowane przez profesjonalną obsługę.
SYMULATOR JAZDY NA ROWERZE
Atrakcje Rowerowe
Rower stacjonarny wraz z odpowiednim oprogramowaniem, który umożliwi przeprowadzenie klasyfikacji czasowej oraz wyłonienia zwycięzców.
SERWIS ROWEROWY
Atrakcje Rowerowe
Profesjonalny serwis rowerowy, którego obsługa pomoże w drobnych naprawach, przeprowadzi doradztwo związane ze sposobem użytkowania rowerów oraz zaproponuje materiały eksploatacyjne i zamienne.
BLENDER BIKE
Atrakcje Rowerowe
Blender Bike to stoisko do produkcji soków, w formie kolorowych stacjonarnych rowerów z podłączonym blenderem. Na tym stoisku za pomocą siły własnych mięśni uczestnicy będą mogli przygotować pyszne i zdrowe koktajle.
STREFA GASTRONOMICZNA
Atrakcje Rowerowe
Dla wszystkich uczestników wydarzenia zostanie udostępniona strefa gastronomiczna, w której będzie można skorzystać z różnorodnej oferty stoisk oraz popularnych food-trucków.
KRAMARCZYK TEAM
Atrakcje Rowerowe
Zawodnicy biorący udział w widowiskowych pokazach rowerowych TRIAL / BMX łącznie zdobyli 34 medale Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy oraz 114 tytułów indywidualnych Mistrzów Polski.

MAŁOPOLSKA TOUR

Made In Małopolska

ORGANIZATORZY