Konkurs
Wkręć się w Małopolskę

Wygraj rower i powerbanki

Ścieżki rowerowe na terenie Małopolski - zdjęcie ilustracyjne

Baw się z nami Weź udział w konkursie i zwiedzaj Małopolskę!

Małopolska Tour 2024 to okazja do poznania kolejnych części województwa małopolskiego, które stawia na aktywny wypoczynek i rowery!

Mamy dla Was zadanie! Wystarczy odwiedzić rowerowe szlaki w Małopolsce, zrobić zdjęcia i tym samym zawalczyć o nagrodę główną – rower marki Orbea, a także nagrody specjalne w postaci powerbanków.

Rower Orbea
  • 1Skompletuj swoją drużynę. W jej skład muszą wchodzić minimum 2 osoby, ale możesz też dołączyć do drużyny całą rodzinę.
  • 2Wybierz się na wycieczkę po Małopolsce. Zadaniem drużyn jest zrobienie zdjęcia przy co najmniej pięciu różnych Miejscach Przyjaznych Rowerzystom (MPR) w województwie małopolskim oraz na co najmniej jednej trasie wchodzącej w skład sieci VeloMałopolska.
  • 3Zabierz ze sobą numer startowy Małopolska Tour 2024 lub pobierz specjalną kartę konkursową (gotową do wydruku), która pozwoli na zidentyfikowanie Twojej drużyny.

    Pobierz kartę konkursu
  • 4Na zdjęciu widoczna musi być cała drużyna wraz z numerem startowym lub kartą konkursową oraz oznakowany punkt, który udało Wam się odwiedzić (MPR).
  • 5Nagrody specjalne w postaci powerbanku otrzyma każda drużyna, która przedstawi zdjęcia a formie elektronicznej lub drukowanej w punkcie informacyjnym Małopolska Tour, podczas edycji w Kluczach (1 września 2024).
  • 6Bądź wśród pięciu drużyn, które odwiedzą i udokumentują wizytę w największej liczbie MPR-ów. To one wezmą udział w wielkim finale, gdzie główną nagrodą jest rower marki Orbea.